Działka budowlana Ramiszów
Ramiszów, dolnośląskie
- 649 999 zł
- 1 171 m²
- 555,08 zł/m²
Anna Doradca
Skontaktuj się
Działka budowlana Ramiszów
Ramiszów, dolnośląskie
zaktualizowane:
13 maja 2026
Działka budowlana Ramiszów
Zaktualizowane: 13 maja 2026
649 999 zł 1 171 m² 555,08 zł/m²
-Media:
gaz, prąd, woda, kanalizacjaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 649 999 zł (555,08 zł/m²)
- Działka: budowlana, 1 171 m²
- dojazd drogą asfaltową
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja
- Źródło: biuro nieruchomości: Open Home Group, zaktualizowane: 13.05.2026
- numer ogłoszenia: 1713/13327/OGS
Lokalizacja
- Adres: Ramiszów, Długołęka, wrocławski, dolnośląskie
Opis nieruchomości
Ramiszów działka Pelne media/MPZP/kanalizacja Działka przy granicy Pawłowic i osiedla Ramiszów Przy Lesie.
Położona w obszarze oznaczonym symbolem 2MN/U przeznaczonym pod tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z dopuszczeniem zabudowy usługowej.
Teren objęty jest planem MPZP symbol 2MN/U, co oznacza możliwość realizacji zabudowy jednorodzinnej z dopuszczeniem funkcji usługowej
OKOLICA:
- przedszkole w Ramiszowie
- szkoła podstawowa (...)
789 100...
789 100 422